Всесвітній день боротьби проти раку: 5 факторів, що викликають захворювання

    4 лютого, в усьому світі відзначається День боротьби проти раку. Метою цього міжнародного дня є підвищення усвідомлення про рак як один із найстрашніших захворювань сучасності, а також залучення уваги до запобігання, виявлення та лікування цього захворювання. При виявленні ракової пухлини на ранніх стадіях можливе успішне лікування.   Найбільш поширені типи раку серед чоловіків і жінок відрізняються один від одного: П'ять основних факторів, що викликають рак:
  1. Ожиріння
Надлишковий рівень інсуліну, властивий людям з ожирінням, стимулює розвиток ракових пухлин в кишківнику або підшлунковій залозі.
  1. Алкоголь
Зловживання алкоголем збільшує ризик розвиток пухлини ротової порожнини, гортані та стравоході, печінки, молочної залози і товстої кишці (у чоловіків).
  1. Тютюн
Куріння може викликати рак легенів або рак ротової порожнини. При вдиханні диму хімікати проникають в кров і транспортуються по всьому тілу.
  1. Робоче місце
Робочі обов'язки деяких людей зобов'язують їх контактровать з небезпечними канцерогенними речовинами. Наприклад, у працівників фарбувальної промисловості рак сечового міхура знаходять частіше, ніж у інших людей.
  1. Ультрафіолет
Ультрафіолетове сонячне випромінювання є основною причиною виникнення раку шкіри. Ультрафіолетове світло в солярії також шкідливе. Нагадаємо, вчені провели нове дослідження, результати якого показали, що оральний секс може призвести до раку гортані. На даний момент вже відомо, що виникнення 43% ракових захворювань можна було б запобігти своєчасною діагностикою і увагою до власного здоров’я.         Інструктор із санітарної освіти      Дзензур К.І.          

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *