Про Нас

  Лікарня має 120 ліжок в складі:
  • неврологічне відділення - 50 , завідувач відділенням Швець Валерій Федорович - лікар вищої категорії, тел.. 54-21-46;
  • кардіологічне відділення – 40 , завідувач відділенням - Івашута Ірина Михайлівна - лікар вищої категорії , тел.. 54-42-43;
  • терапевтичне відділення - 30, завідувач відділенням - Ригайло Михайло Іванович - лікар вищої категорії, тел..54-21-42.
  • Терапевтичне відділення в складі має 15 ліжок паліативного лікування.
З січня 2005 року ліжка неврологічного відділення визначені для відновного лікування хворих , які перенесли гостре порушення мозкового кровообігу , тяжкі черепно - мозкові та спинальні травми , оперативні втручання на судинах та хребті . Відповідно до наказу управління охорони здоров»я МВК від 06.06.2005 р. № 79 а « Про створення міського центру цереброваскулярної патології» неврологічне відділення лікарні введене в функціональному порядку в міський центр цереброваскулярної патології . Відділення приймає на відновне лікування хворих безпосередньо з неврологічного відділення та нейрохірургічного відділень Третьої міської лікарні швидкої медичної допомоги , обласної лікарні та за талонами в плановому порядку хворих з поліклінік міста ( всього видається 70 талонів для планової госпіталізації). Для надання допомоги хворим у відновному періоді інсультів та травм лікарня має в складі:
    • кабінет ЛФК для занять лікувальною фізкультурою з ходячими хворими, для лежачих хворих заняття з медсестрою ЛФК індивідуально в палатах. Кабінет укомплектований 2 посадами сестер медичних з ЛФК .
    • фізкабінет, який розміщений в неврологічному відділенні , в якому широко використовується електростимуляція , парафінолікування та інші методи відновного лікування,
    • 4 посади медсестер по масажу . Хворі в відновному періоді інсультів повністю забезпечені масажем , Широко використовуються нетрадиційні методи лікування : голко- рефлексотерапія , апітерапія , гірудотерапія .
Кардіологічне відділення лікарні приймає на лікування за плановими талонами хворих із високим ризиком серцево – судинних ускладнень з метою зниження та запобігання серцево – судинних фатальних катастроф.